Elektriskie pneimatiskie ieroči

Elektriskie pneimatiskie ieroči

Elektriskie pneimatiskie ieroči

Ja jūs meklējat iecienītākās topošās pneimatiskie entuziastu ieročus, tad elektriskie pneimatiskie šautenes ir tas, ko meklējat. Nav noslēpums, ka tie ir visvairāk pieprasītie pneimatiskie ieroči ikvienam, kas nopietni domā par pneimatiskie. Tie tiek saukti arī par AEG un / vai AER. AEG nozīmē pneimatiskie elektriskos šautenes, un AER ir kopīgs termins pneimatiskie elektriskām šautenēm. Viena no labākajām lietām, kad runa ir par AEG, ir tā, ka ir liela izvēle, no kuras neatkarīgi no jūsu cenu diapazona vai pieredzes līmeņa.

Galvenais, kas nosaka elektrisko pneimatiskie ieročus, izņemot citus pneimatiskie ieročus, ir tas, ka tie izmanto elektrisko strāvu, ko piegādā akumulators, kas dod motora jaudu, kas pārveido pistoles iekšpusē zobratus, kas liek virzuli saspiest un atbrīvot ļoti ātri kustība Pistons rada pēkšņu gaisa spiedienu, kas izspiež granulu no ieroča mucas. Nav šaubu, ka šajos ieročos ir iespējams uzņemt 1000 izspēles minūtē. Granulas var pārvietoties no 250 līdz 450 pēdām sekundē.

Elektriskie pneimatiskie šautenes ir attīstījušās diezgan mazliet kopš 90. gadu vidus. Vairāki Japānas uzņēmumi patiešām ir vadījuši pieaugošo tehnoloģiju. Japāņu dēļ mums tagad ir daudz jaudīgākas un efektīvākas šautenes. Ne tikai viņi vadīja ceļu, bet viņi izstrādāja pašus pirmos pneimatiskie šautenes. Pēdējo desmit gadu laikā ieroči ir kļuvuši arvien reālistiskāki metāla ārējā aplauzuma un pastiprinātas plastmasas dēļ. Šo progresu dēļ mums ir ieroči, kas izskatās un jūtas tieši tāpat kā reālie ieroči, ar kuriem tie atkārtojas pat līdz tuvu precīzam svaram.

No visiem dažāda veida pneimatiskie šautenes, elektriskie pneimatiskie šautenes ir visvairāk pieprasīti un viegli pieejami ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs un Japānā, bet, protams, visā pasaulē. Papildus granulām jūs atradīsiet arī plašu piederumu klāstu, kas ir pieejami jūsu ieročiem. Piederumi, piemēram, montāžas diapazoni, trokšņu slāpētāji, izsmidzināšanas vietas, zibspuldzes, kuras var piestiprināt pie ieroča, un vēl daudz vairāk. Patiesībā nedomāju, ka jūs nevarat atrast lāzera skatus jūsu ieroci par ļoti saprātīgu cenu.

Agnis Lejiņš

Ja ir jebkādi jautājumi - raksti redaktoram

Comments are closed.