Kāpēc armija izmanto pneimatiskos ieročus?

Kāpēc armija izmanto pneimatiskos ieročus?

Kāpēc armija izmanto pneimatiskos ieročus

Gaisa spēka un mazāk letāla aprīkojuma izmantošana paver visas reālas apmācības iespējas.

Ja jūs esat redzējuši tikai bērnus, izmantojot pneimatiskie ieročus, tad jūs domājat, ka tie ir rotaļlietas, kas paredzētas tikai bērniem. Tomēr pneimatiskie tirgus ir neticami bagāts ar modeļiem un dizainparaugiem, sākot no maziem plastikāta ieročiem bērniem līdz augstākās klases metāla ieročiem, kas atdarina īstās pistoles iezīmes līdz tējai.

Vēl jo vairāk, ieroči ir tik reālistiski, ka tos izmanto militārās mācībās un jauniešu apmācībā tiesībaizsardzības iestādēm. Bet kāpēc tas notiek? Kāpēc mūsu karavīri un policijas darbinieki apmāca ar to, kas vajadzētu būt ieroča kopija?

Zemāk es uzskaitīju visus iemeslus, kāpēc pneimatiskie šautenes, šķiet, ir vieni no labākajiem ieročiem, kas ir pieejami šobrīd.

# 1: reālistisks dizains

Es domāju, ka jūs varat iedomāties, ka neviens no militārajiem dalībniekiem netiks apmācīts, izmantojot rozā plastmasas ieroci! Nē, militārā personāla apmācībā izmantotie ieroči atšķiras no tiem, kurus jūs atradīsit tirgū vidējā cenu līmenī. Tie ir īpaši izstrādāti, lai atkārtotu patiesā tērauda lielgabala svaru, skaņu un sajūtu, jo šie aspekti ir svarīgi, ja vēlaties uzlabot precizitāti un lielgabalu manevrēšanas spēju.

Lai pneimatiskie ieroči būtu tuvāk reālajiem, lielākā daļa no tiem ir gāzes blāvēšanas modeļi (vai GBB) ar svērto blāvēšanas mehānismu, kas atdarinās reālu ieroču atsitienu. Tomēr jūs arī atradīsiet dažas AEG, bet ar tādu pašu jaudīgo blāvibas mehānismu.

pneimatiskie ieroči, kas paredzēti militārām mācībām, ir uzlaboti ar īpašiem putekļu ielādētājiem, kas pastiprina šāviena skaņu, lai to padarītu pēc iespējas reālāku. Tas papildina reālistisku dizainu un, ja noņemat oranžo galu, būs grūti atšķirt.

Ja jūs joprojām neuzskata, ka pneimatiskie ieroči var izskatīties reāli, iepazīstieties ar Goog Gun pneimatiskie, un jūs varēsit redzēt sev.

# 2: jaudas līmenis

Profesionālie gaisa pistoles ir daudz spēcīgākas nekā modeļi, kurus varat atrast tirgū. Tas nozīmē, ka pēdu ātrums ir lielāks, ļaujot rindas, kas līdzīgas tam, ko jūs varat atrast reālos ieročos. Kaut arī jūs, iespējams, nekad neatradīsiet pneimatiskie šauteni, kas uzņemas tik reālu , ka palielinātās FPS ir lieliska apmācība cilvēkiem, kuriem nepieciešams uzlabot šaušanas prasmes.

# 3: drošāks par reāliem ieročiem

Ja jūs neesat nejauši uzņēmis kaut ko nejauši , tad jūs neredzējāt pārāk daudz šaujamieroču! Ar visiem drošības pasākumiem var notikt nejauša noplūde no mūsu labākajām vietām. Tagad mēģiniet domāt par darbā pieņemto darbā, kas vienkārši pievienojās spēkam vai jaunizveidotajam karavīrim, un jūs redzēsiet, kāpēc pneimatiskie ieroči ir labāk apmācīti.

Pirmkārt, jums nav riska nonāvēt kādu nejauši, un, otrkārt, jūs atlaidat spiedienu. Jā, pneimatiskie munīcija sāp un var ievainot, ja to neizmanto pareizi, bet tā nav aizzīme.

 

Vienīgi tāpēc, ka tas ir ar gaisa padevi, nenozīmē, ka tas nekaitēs. Drošības rīki joprojām ir obligāti.

# 4: padara vairāk jēgas no finanšu viedokļa

Saskaņā ar speciālistu, kas strādā militārā vidē, pneimatiskie ir lētāka, kad runa ir par apmācību. Piemēram, viens tukšs aplis M16 izmaksā tik daudz kā 32 pneimatiskie kārtas. Ar militāro budžetu, kas notiek tik daudz izmaiņu , pneimatiskie rada lētu treniņu iespēju, kas ir svarīga, jo tā prasa asus un cilvēki ir gatavi darbībai.

# 5: jūs varat apmācīt jebkur

Šaujamieročus nevar izmantot jebkurā vietā, pat ja tas ir paredzēts tikai apmācībai! Lai apmācītu ar munīciju, jums jābūt šaušanas zonā vai speciāli izvietotā vietā. Un, lai gan sausais uguns ir ieteicams, nāk laiks, kad jums ir nepieciešams sākt šaušanu.

Ar pneimatiskie ieroci (pat profesionālu) jūs varat apmācīt visur, kur vēlaties. Jūs pat varat izveidot mērķi savā pagalmā un pārbaudīt savu precizitāti. Ikviens militārā persona pateiks, ka apmācība ir ārkārtīgi svarīga ieroču manipulācijai un muskuļu atmiņai, un pneimatiskie piedāvā iespēju pievienot papildu stundas regulārajam grafikam.

# 6: vieglāk mācīt taktiku

Militārajam personālam un policijas darbiniekiem jāiemācās domāt dažādās situācijās, un viņi to var izdarīt tikai, izveidojot dažādas kaujas simulācijas, piemēram, force-on-force. Izmantojot “pneimatiskie” ieročus, simulācijas ir lētākas un drošākas kopā, un instruktori var vairāk pievērsties mācību taktikai.

Vēl jo vairāk, pneimatiskie ir milzīga kopiena, un jūs varat viegli atrast komandas, kuras pievienosies, ja vēlaties strādāt ārpus darba. Jums būs jautri, un jūs iegūsit treniņu nedaudz vairāk nekā jūsu kolēģi.

# 7: jauninājumi

Galvenais iemesls, kāpēc pneimatiskie tirgus ir tik labi attīstīts šodien, ir fakts, ka ASV federālās un valsts iestādes nolēma izmantot GBB pneimatiskie tehnoloģijas taktisko apmācību cīņas situācijās (tas notika 2012. gadā).

Kad militārais iesaistījās, gaisa pistoli izstrādāja ātrāk un jaunas ierīces parādīja tirgū. Piemēram, marķēšanas posmi tika izgudroti, lai karavīru praktikanti varētu redzēt, kur viņu munīcija nonāk. Marķēšanas kārta pārtrauc triecienu un atzīmē vietu, kur tā nokļūst ar luminiscējošu šķidrumu.

Mūsdienās dažās pneimatiskie spēlēs var atrast līdzīgus posmus, un tos izmanto, lai apstiprinātu “šaut un nogalina”. Tomēr jums jāzina, ka šie posmi ir smagāki par parasto BB, un tos visbiežāk izmanto mācībās, lai jaunieši varētu ekstrapolēt no savām kļūdām un uzlabot veiktspēju.

Vēl viena ierīce, kuru uzlaboja militārās mācības, ir atkārtoti lietojama pneimatiskie granāta versija. Tie bija īpaši izstrādāti, lai sacensties ar reālas sprāgstošas ​​ierīces izkliedi, un tos lielā mērā izmanto kara spēļu scenārijos.

Šādas granātas parasti tiek ielādētas ar krāsu, bet daži izmanto BB un izmanto lielu spiediena gāzi, lai sacensties ar realitātes granātu dispersijas modeļiem. Lai gan es neiesakām izmantot šo tipa šāviņus civilajā spēlē, tas ir pārsteidzošs, apmācot militāros personālus un šādos gadījumos viņiem mācot atbilstošu protokolu.

Pneimatiskie ieroču ierobežojumi

Jā, militārpersonas tos izmanto dažādās apmācības situācijās, bet, tiklīdz jūs nokļūsit darbā, jums tiks dota reāla mācību ierocis. Tas notiek tāpēc, ka pneimatiskie ieročiem ir ierobežojums, un šeit ir daži no svarīgākajiem:

  • Reālistisks dizains, bet joprojām nav īsts ierocis
  • Zinot, ka jums ir pneimatiskie lielgabals, tas samazina spiedienu un nodrošina telpu neapdomīgai uzvedībai – galu galā jūs nevarat nogalināt vai nogalināt reālu.
  • Praktikanti var pierunāt pie domām, ka nav nepieciešams izmantot jūsu ieroču drošību, ja jums nav reālu lodes, un tas var palielināt bīstamību reālos uzdevumos.
  • Diapazons ir tuvu, bet tas nav vienāds, salīdzinot ar reāliem ieročiem.
  • pneimatiskie ieročiem nav vajadzīgs tāds pats uzturēšanas līmenis kā reāliem ieročiem

Kopumā pneimatiskie ir lielisks veids, kā uzsākt savu apmācību, saglabājot savas prasmes un refleksus asus, taču jums nevajadzētu pierunāt ar to pārāk daudz. Apmācība ar reālu ieroci un dzīvu munīciju ir daudz svarīgāka, ņemot vērā, ka jūs būsiet atbildīgs par reālās dzīves mērķu aizsardzību.

pneimatiskie ir lieliski piemērota arī izklaidei, tādēļ neaizmirstiet, ka jūs vienmēr varat izspiest tvaiku ar savu komandu vietējā jomā. Galu galā, jums jau ir apmācība, vai ne?

 

Agnis Lejiņš

Ja ir jebkādi jautājumi - raksti redaktoram

Comments are closed.