Labākie pneimatiskie ieroči 2018 [apskats]

Labākie pneimatiskie ieroči 2018 [apskats]

Labākie pneimatiskie ieroči 2018

Pārbaudot labākās pneimatiskie šautenes līdz 2018. gadam, mēs bijām pārliecināti par spēku, mērķi un cenu. Mēs arī vēlējāmies redzēt, cik daudz AMMO varētu iekļaut šajos ieročos un kādi bija vieglākie.

Protams, tas viss ir par “medību”, tādēļ, kāda ir labāka vieta, lai pārbaudītu, nevis no savvaļā? Tas bija jautri, lai uzzinātu, kādi pneimatiskie ieroči jūtas neveikli un kuri stealth tās krāsas un izmēri. Tā kā rezultāti bija tie, ko mēs gribējām, mēs apkopojām šo pārskatu, lai palīdzētu jums atrast perfektu spēli.


Pirms pāriet tālāk, jums vajadzētu saprast, ka visi pneimatiskie pistoles ir atšķirīgi. Tie ir pieejami dažādās formās, izmēros un stiprās puses. Kā jūs varat droši zināt, ka veicat pareizo izvēli? Patiesība ir tāda, ka visi ir atšķirīgi.

Daži patērētāji būs gatavi rokās ar ieroci ar ārkārtēju apstāšanās spēku. Citi būs apmierināti ar ieroci, kas piedāvā plašu klāstu. Vispirms ir svarīgi precīzi noskaidrot, ko jūs vēlaties.

Pēc tam jums jāsalīdzina ieroči, lai atrastu to, kas vislabāk atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. Zemāk jūs atradīsiet svarīgus faktorus, kas jāņem vērā, iepērkoties par labākajiem pneimatiskie zīmoliem.


Ņemot vērā cenu

Pirmkārt un galvenokārt, ir svarīgi precīzi noskaidrot, cik daudz jūs esat gatavs maksāt. Dažiem cilvēkiem būs ierobežota nauda, ​​un daži pneimatiskie ieroči var būt diezgan dārgi.

Jums nevajadzētu baidīties pavadīt nedaudz vairāk, bet arī nevajadzētu justies pienākums to darīt.

Cena ir svarīga, taču mēs uzskatām, ka lēts ierocis var ļoti labi atbilst jūsu vajadzībām. Nebaidieties tērēt mazāk vai vairāk. Kamēr pistoli atbilst jūsu precīzām vajadzībām, cenu var uzskatīt par pamatotu punktu.


Jūsu šaušanas stils

Kādi ir jūsu nodomi ar šaujamieroci? Vai jums patīk pazemot savu laupījumu no tuvā diapazona? Vai arī jūs vēlētos, lai jūsu mērķus novirzītu uz lielu attālumu?

Tas ir patiešām neiespējami izdarīt nepareizu izvēli, ja vien jūs pielāgojat savas vajadzības un vēlmes.

Ja vēlaties fotografēt lielos attālumos, pārliecinieties, ka esat izvēlējies šauteni. Cilvēkiem, kas vēlas cīnīties tuvākajā ceturksnī, būtu jāapsver iespēja ieguldīt ātrās uguns ieroci vai pistoli.

Atkal, šajā kategorijā nav nekas nepareizs. Vienkārši pārliecinieties, ka saņemat to, kas jums patīk visvairāk!


Padomājiet par bagāžas jaudu

Tirgū ir daudz pārsteidzošu pneimatiskie šautenes un dažādi atribūti, kas tos nošķir. Viens no svarīgākajiem aspektiem ir munīcijas kapacitāte. Daži ieroči var turēt tikai vienu vai divas lodes. Citi var vienlaicīgi turēt simtiem vai vairāk.

Rūpīgi pārbaudiet ieroču munīcijas ietilpību un uzziniet, cik grūti to atkārtoti ielādēt. Processi jābūt pēc iespējas vienkāršākam un ērtākam. Tiem, kas izvēlas tuvākos mērķus, noteikti vajadzētu apsvērt iespēju ieguldīt ieročos ar papildu munīcijas jaudu.

Snaiperiem un liela attāluma šāvējiem būs labi ar alternatīvu.


Dažādi veidi

Kamēr jūs to esat, jums vajadzētu pavadīt laiku, lai iepazītos ar dažādiem pneimatiskie šautenes veidiem. Daži ieroči tiek darbināti ar gāzi, savukārt citi izmanto dažādu veidu pavasara virzuļus. Zemāk jūs iegūsit labāku izpratni par dažādiem pneimatiskie šautenu veidiem.

 • Spring Guns – pavasara pneimatiskie ieroči ir visbiežāk sastopamie un vieglāk lietojami. Pirms jūs varat ieroci pistoli, tie ir aprīkoti ar rokturi vai slaidu, kas jāsaspiež.Ar lielāko daļu pavasara pneimatiskie šautenes, jums būs nepieciešams, lai saspiestu pavasara pirms katra shot. Tomēr ir daži, kas var uzlādēt vairākus kadrus ar vienu sūkni.
 • Electric pneimatiskie šautenes – Elektriskās pneimatiskie ieročus bieži sauc par AEG vai AEP. Viņi noteikti ir vispopulārākie, bet tie ir arī nedaudz dārgāki.Šie ieroči izmantos uzlādējamu akumulatoru, lai nodrošinātu, ka tas spēj uzlādēt aizzīmi ļoti strauji.Elektriskie lielgabali ir daudzveidīgākie. Tie var vienlaicīgi uzšaut vienu šāvienu vai arī tos var automātiski aizdedzināt daļēji vai pilnīgi.
 • Gas pneimatiskie Guns – gāzes pneimatiskie ieroči ir pazīstami kā gāzes trieciens muguras. Šos ieročus galvenokārt nodrošina oglekļa dioksīds, bet daži izmanto zaļo gāzi.Šie lielgabali ir lieliski, taču pēc katras lietošanas tie būs jāuzpilda. Labās ziņas ir tādas, ka gāzes pneimatiskie ieroči nodrošina reālu atsitienu.Diemžēl tie nedarbojas labi aukstā vidē.

Svars un izmērs

Ir svarīgi saprast, ka jūs gatavojaties nēsāt savu ieroci, lai mazliet izlaistu laukā. Pirms galamērķa sasniegšanas jūs varat ceļot dažas pēdas vai dažas jūdzes. Paturot to prātā, ir ļoti svarīgi izvēlēties ieroci, ar kuru jūs varat sirsnīgi nobraukt bez lielām nepatikšanām.

Ieroči būtu ideāli piemērots jūsu izmēram un augumam. Neizvēlēties pistoli, kas jums ir pārāk apjomīga un smaga. Arī tad, ja jūs vēlaties gunu, kuru jūs varat noslēpt, jums vajadzētu izvēlēties pistoli, nevis šauteni.

Jauda vai FPS

Jauda ir ļoti svarīga. Ir svarīgi pārliecināties, ka jūs izvēlaties ieroci, kas atbilst jūsu vajadzībām šajā kategorijā. Jums ir nepieciešams lielgabals, kas spēj ielauzt jūsu laupījumu bez pārāk daudz problēmu. Tāpēc jūs vēlaties pievērst īpašu uzmanību FPS vai kājām sekundē.

Iesācējiem būs labi ar ieroci, kura FPS ir 300 vai 350. Kad esat pieradis pie šaušanas ar pneimatiskie ieročiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju uzlabot līdz 400 FPS šaujamieroci.

Garantija

pneimatiskie ieroči satur daudz kustīgu detaļu. Diemžēl šīs kustīgās daļas nākotnē var radīt problēmas. Ja kaut kas notiks nepareizi un daļas iestrēgst, pastāv lielas izredzes, ka jūsu ierocis pārtrauks darbu, kā paredzēts.

Ar to tiek teikts, ka ir svarīgi pārliecināties, ka izvēlaties ieroci ar labu garantiju. Lielākajai daļai ieroču ir garantija vismaz vienu gadu. Ja nevajadzēsiet saņemt daudz garākas garantijas, nekavējoties un pēc iespējas vairāk.


1. Elektriskā G & G CM16 R8-L

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai uzlabots pneimatiskie spēlētājs, jūs patiesi nevarat notikt ar G & G CM16 R8-L pneimatiskie šauteni.

Katrs spēlētājs ar pilnu spēju pielāgoties var konfigurēt šo šauteni atbilstoši savām īpašajām vajadzībām.

Kad jūs to apvienojat ar visām pārējām apbrīnojamām funkcijām, mēs patiešām meklēam vienu pārsteidzošu šauteni, kas izturēsies pret laika pārbaudi, vienlaikus nodrošinot izcilus rezultātus.

Electric G&G CM16 R8-L Desert Tan Airsoft Rifle

Skatīt Amazonā

Šķiedru pastiprināta polimēru korpuss

Viena no lietām, ko mēs uzreiz pamanījām par G & G CM16 R8-L pneimatiskie šauteni, ir viegls dizains. Svarot tikai 10 mārciņās, spēlētāji var viegli manevrēt visu kaujas lauku un ātri izšaut šauteni precīzu šāvienu bez pārāk daudz celma.

Tomēr neļaujiet vieglajam dizainam jūs iztīrīt, jo ar armētā polimēra korpusu šī šautene tika patiesi uzcelta, lai pieceltu kādu no vissmagākajiem sodiem.

Nāk ar RIS Quad-Rail

Vēl viena ievērojama iezīme ir četrstūra sliedes. Kamēr šautene nāk ar sarkano punktu optisko stiprinājumu, četrstūra sliedes nodrošina citas pielāgotas rokturi un optiku, kas ir pilnīga iespēja.

Neatkarīgi no tā, vai esat tālsatiksmes šāvējs vai vēlaties, lai jūsu šautene tiktu piestiprināta šajos īsās distances šāvienos, jūs varat patiešām pielāgot šo šauteni, lai tie atbilstu jūsu spēļu stilam.

Pieejams ar vairākiem piederumiem

Viena no labākajām lietām par G & G CM16 R8-L pneimatiskie šauteni ir tas, ka viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu iekļaut šajā pirkumā.

Pēc šī produkta iegādes jūs saņemsit 360 lielas ietilpības ergonomisko žurnālu, sarkano punktu optikas objektus, 9,6 voltu akumulatoru un viedo lādētāju.

Ar visu, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu, nebūs nepieciešams iziet un veikt tonnu papildu pirkumus. Vienkārši vienkārši veiciet vienu pirkumu un uzreiz uzklikšķiniet uz kaujas lauku.

PROS

 • Spēj fotografēt pārsteidzoši 390 pēdas sekundē
 • Ietver visu, kas jums ir nepieciešams, lai uzreiz uzvarētu kaujas laukā
 • Ļoti viegls dizains padara apstrādi vienkāršāku un vienmērīgāku nekā jebkad agrāk
 • Quad-rail daudzkārtēja pielāgošana ir pilnīga iespēja
 • Pilna metāla pārnesums un pārnesumkārba padara šaušanu vienmērīgāku nekā jebkad agrāk
 • Paredzēti iesācējiem, amatieriem vai ekspertiem

CONS

 • Pieejams tikai vienā krāsu shēmā
 • Iespējamais apjoms var netikt novietots tieši ar dzelzs tēmām

Kopējais novērtējums

G & G CM16 R8-L pneimatiskie šauteni var pielāgot, lai atbilstu jebkādam spēļu stilam.

Ja jūs to apvienojat ar visām pārējām apbrīnojamām funkcijām, tas ir patiešām viens pārsteidzošs iepakojums, kas padarīs perfektu dāvanu.

Neatkarīgi no tā, vai jūs iegādājaties sevi vai draugu, mēs ticam, ka jūs būsiet apmierināti ar šo pneimatiskie šauteni!


2. ASG CZ Scorpion Evo 3 A1 pneimatiskie Gun

Šis smags un labi līdzsvarots lielgabals ir veidots ar oriģinālu tērauda konstrukcijas dizainu. Tas pat piedāvā to pašu flash hider stilu.

Tās virsma izskatās gluda, un to ir viegli apstrādāt, lai jūs varētu nepamanīt tās svaru.

ASG CZ Scorpion Evo 3 A1 Airsoft Gun

Skatīt Amazonā

Universāls

ASG CZ Scorpion EVO 3A1 gatavojas samazināt to, ja jūs nonāksiet cīņā. Tam ir īss cilindrs un saliekams krājums. Tās ērtais rāmis ļauj viegli sasniegt mērķi. Saķere jūtas nedaudz plāna. Tas joprojām ir ērti, lai gan mēs iesakām valkāt cimdus, lai labāk izjustos.

Viena no labākajām lietām par šo ieroci ir tas, cik viegli ir mainīt atsperes. Tas aizņem apmēram 2 minūtes, ja esat pieredzējis roku un jūs varat noņemt krājumus, kad to izmanto telpās.

Ērtas funkcijas

Šajā pneimatiskie lielgabalā ir gudra tukša žurnāla atpazīšanas funkcija, kas novērš ieroča šaušanu, kad žurnāls ir tukšs. Šī funkcija darbojas tik labi, mēs domājām, ka lielgabals bija kļūdains tikai, lai uzzinātu, ka tas bija tukšs žurnāls.

Šaušanas no šī gabala bija jautri, jo, cik labi tas iekļaujas rokā un tā nāvīga precizitāte, kas noteikti palīdzēs pārvērst cīkstēšanās jūsu labā. Mugursoma un ugunsgrēka selektors ir ērti piemērotas gan dizainam. Mēs vēlamies, lai skrūvju izlaišana tiktu izveidota arī tādā veidā, ka jums vajadzētu to ielādēt pēc katra žurnāla ielīmēšanas; diezgan bieži spēlējot.

PROS

 • Ergonomisks veidot
 • Ļoti precīzi
 • Klusa, kraukšķīga darbība

CONS

 • Žurnāli ir dārgi AEG

Kopējais novērtējums

Šis ierocis ir veidots ar izsmalcinātību, un tas ir vērts katra santīma. Mēs esam izmēģinājuši pneimatiskie šautenes, kas maksāja vairāk nekā divas reizes, nesaņemot tik lielu iespaidu kā mēs. Viss šķiet perfekts, izņemot žurnālus, kas šķiet mazliet viltīgi.


3. H & K 416 CQB Elite pneimatiskie mašīnu lielgabals pneimatiskie Gun

Šaušana ar pneimatiskie ieroci ir ļoti līdzīga šaušanai ar šauteni, bet ar mazāku jaudu. pneimatiskie lielgabali ir lieliski piemēroti šaušanas mērķim un grauzēju iznīcināšanai ārā.

Tomēr bez pareiza pneimatiskie lielgabala jums būs ļoti grūti sasniegt ātru, kustīgu mērķi.

Ja jūs esat nepārliecinoši par savu pirmreizējo šāvienu, tad apsveriet iespēju investēt H & K 416 CQB Elite pneimatiskie Gun. Ar ātrumu 335,00 mēdas sekundē, jums tiek garantēts ideāls sižets katru reizi.

H&K 416 CQB Elite Airsoft Machine Gun Airsoft Gun

Skatīt Amazonā

Mašīnu pistoles dizains

H & K 416 CQB Elite ir pneimatiskie lielgabals, kas, pateicoties tā ieročiem līdzīgajam dizainam, ir jāaplūko. Pistols ir izgatavots no augstākā labuma metāla, tādējādi radot reālistisku izskatu un izskatu. Jūsu draugi nespēs atšķirt savu ieroci no reāla lieta.

Krājums un rokturis nav izgatavots no metāla, bet tas neaizņem nekas no ieroča.

Kvalitātes vērtspapīru skats

MP5 stila akciju skats ir kvalitāte un lieliski piemērota valsts šaušanai. Tas ir vispārējs ar lielāko daļu pneimatiskie šautenes, tādēļ, ja jūs meklējat ātrāku mērķa iegūšanu, iespējams, vēlēsities uzlabot sarkano punktu redzi.

Apzīmējums ir ļoti precīzs, lai jūs varētu ērti piekļūt nelieliem, nemainīgiem mērķiem aptuveni 30 metru attālumā.

PROS

 • Žurnāls un augšējais un apakšējais uztvērējs ir izgatavoti no metāla
 • Polimēru krājumi ir ļoti izturīgi
 • Muguras plāksne ir veidota no lieljaudas gumijas
 • Uzskaites vērtība ir ļoti precīza
 • 1200 reizes minūtē
 • Ātrums – 335,00 pēdas sekundē

CONS

 • Nesatur akumulatoru vai lādētāju
 • Windup žurnāls pieprasa atsevišķu rīku

Kopējais novērtējums

H & K 416 CQB Elite pneimatiskie Gun ir ļoti līdzīgs reālai lietai. Metāla konstrukcija un apdare nodrošina izturību un ilgmūžību.

Drošības selektors ir ļoti izturīgs, uzticams un stingri noklikšķina uz visām trim pozīcijām. Augsta griezes momenta motoram ir astoņu milimetru gultņi un metāla pārnesumi, lai nodrošinātu precizitāti un ērtu fotografēšanu.


4. Colt M4 CQB Automātiskā Electric pneimatiskie Gun

Šī pneimatiskie ir klasiskās armijas M4 CQB-R 1: 1 klons ar nevainojamu metāla konstrukciju. Colt ir uzņēmis pat savu preču zīmi, kas liecina, ka šī klona kvalitāte ir iespaidīga.

Šajā Colt aprīkojumā ir ieslēgta un pilnīgi modernizēta pārnesumkārba, hi-cap žurnāls, RIS un celtņa krājums. Tie var palīdzēt pārspēt pretiniekus.

Soft Air COLT M4 CQB Automatic Electric Airsoft Gun

Skatīt Amazonā

Veiktspēja

Pirms ieroča šaušanas tas jutās ērti rīkoties. Neskatoties uz tā izturīgo metāla korpusu, šī pneimatiskie bija ļoti viegla. Šis gabals ir piemērots ātrai darbībai. Ja jūs domājat par ieroci, kurš veiksies, nenododot tevi turnīrā, tas tā ir.
Šis lielgabals mēra tikai 840 milimetrus garš, tas ir piemērots gan cīņai, gan liela attāluma šaušanai. Tai ir izvelkams krūšturis ar starpposmiem, kas nodrošina augstu universāluma līmeni, nodrošinot pastāvīgu veiktspējas līmeni. Lai veiktu precīzus attāluma šāvienus, jūs varat noregulēt augšupejošo vienību.

Lieljaudas žurnāls

Mums tas patīk, kad pneimatiskie lielgabaliem ir pēc iespējas vairāk kārtu, neietekmējot mobilitāti, un šim ieročam ir 350 apaļais žurnāls. Iebūvētās sliedes ļauj uzlabot veiktspēju, pievienojot kabatas lukturīšus un apgaismojuma sfēras.

Kamēr mums nebija jāmaina baterijas, bija skaidrs, ka ārēji uzstādītais bateriju kārba ir spoža papildinājums.

PROS

 • Pilna metāla korpuss
 • Taisnīga cena, ņemot vērā tā sniegumu
 • Iebūvētās sliedes stiprinājumiem
 • Precīzs, ja to lieto ar redzes punktu vai apjomu

CONS

 • Nedaudz smags 8 mārciņas
 • Jums ir nepieciešami rezerves žurnāli

Kopējais novērtējums

Nav šaubu, ka šis pneimatiskie lielgabals izturēs laiku; tā daļas ir izgatavotas no metāla. Tas izskatās labi un labi darbojas. Par savu cenu tas pārspēj konkurenci viegli, nesamazinot nevienu būtisku pazīmi. Tas ir ļoti ieteicams, ja vien neredzat ārkārtēju veiktspēju.


5. Kalishņikova taktiskais AK47 elektriskās strāvas pneimatiskie šautene

AK-47 ir slavenā šautene, nevis iesācējiem. Tāpat nav arī tās pneimatiskie ekvivalents.

Tas ir lieljaudas ieroči tiem, kas ir bijuši spēlē. Tas mēra 36 collas garš un izskatās klasisks, kā jūs varētu gaidīt.

Šī pneimatiskie šautene ir aprīkota ar izturīgu metāla konstrukciju, lai izturētu lauka lietošanas stingrību.

Soft Air Kalishnikov Tactical AK47 Electric Powered Airsoft Rifle

Skatīt Amazonā

Veiktspēja

AK-47 šautene ir veca, reputācijas ieroča, tā pneimatiskie kolēģis saglabā izskatu, bet ievieš iezīmes, ko izmanto tehnoloģiju attīstība. Tas izskatās stilīgi un jūtas labi, lai to turētu.

Ar 550 apaļo lieljaudas žurnālu tas ir ērts draugs kaujas siltumā. Tam ir putekļu ātrums līdz 475 pēdām sekundē un diapazons līdz pat 66 metriem, un tas var uzsildīt 600 kārtās minūtē.

Mēģinot sasniegt tālu mērķus, regulējamā apiņu vienība un regulējamais aizmugures skats ļauj vieglāk sasniegt šos tālu mērķus. Tāpat viegli ir integrēt optiku un turēt rokturus sliedes dēļ, kas ir integrēti rokas aizsargā.

Kad mēs šaujam šo ieroci, mēs piedzīvoja bumbas kritienu, un tas palielina sajūtu, maskējot motora skaņu. Taktiskā aizmugurējā saliekamā noliktava palielina šī izstrādājuma daudzveidību, jūs viegli varat nolocīt krājumu, lai iegūtu pilna izmēra veiktspēju.

PROS

 • Izturīga konstrukcija izmantošanai āra vai iekštelpās
 • Augsta precizitāte un iespaidīgs diapazons
 • Ergonomiskais dizains
 • AK-47 reāla izjūta

CONS

 • Tad smags
 • Nav iespējas ierobežot darbības jomu

Kopējais novērtējums

Šis pistoli ir entuziastu sapnis, taču tas neuzspēs iesācējiem, kuriem vajadzīgi gaismas šautenes. Tas ir diezgan izdevīgs, un mēs nevarētu atrast labāku alternatīvu savā cenu diapazonā. Mēs arī pamanījām, ka redze nav tik laba kā mēs vēlētos. Kopumā šis lielgabals ir ļoti ieteicams.


6. Heckler & Koch G36C AEG pneimatiskie Gun

Mēs noteikti zinām, ka Heckler & Koch vienkārši ir viens no populārākajiem pneimatiskie lielgabalu veidotājiem planēta.

Apskatot G36C AEG pneimatiskie Gun, jūs sākat saprast, kāpēc šis uzņēmums ir kļuvis tik populārs.

Šis ierocis ir aprīkots ar visām preču zīmēm, kuras jūs varētu sagaidīt no H & K pneimatiskie ieroča.

Tas ir aizsargāts ar garu garantiju, un tas var nodrošināt daudz ātruma un jaudas. Vai tas ir lielgabals jums? Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums atbildēt uz šo jautājumu zemāk.

Heckler & Koch G36C AEG Airsoft Gun

Skatīt Amazonā

Lieliska garantija

Jūs vēlaties darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka jūsu šaujamierocis ilgst mūžs. Ir diezgan lielas izredzes, ka jūs būsiet apmierināti ar G36C AEG pneimatiskie Gun. Šis lielgabals nākotnē var sajaukt, taču jūs labprāt zināt, ka tā ir aprīkota ar 1 gadu garantiju.

Ja kaut kas notiks nepareizi, uzņēmums labprāt to novērsīs pirmajā īpašumtiesību gadā. Tas noteikti palīdz palielināt šautenes kopējo vērtību.

Amazing ugunsgrēka ātrums

Šis lielgabals ir paredzēts adrenalīna junkie. Kopumā tas var nodrošināt maksimālo ugunsgrēka ātrumu 1200. Tas padara šauteni labu izvēli tiem, kas vēlas uzkāpt tuvu viņu upuriem.

Ja jūs vēlaties intensīvu darbību un daudz uztraukuma, tas ir ierocis, kuru jūs noteikti vēlēsities apsvērt, pievienojot savai kolekcijai.

Great Rail System

Vai jūs nevēlaties pievienot daudzus piederumus savai šautei? Mēs noskaidrojām, ka H & K G36C AEG Rifle piedāvā daudz dzelzceļa telpas.

Katram piederumam ir daudz vietas. Ja jūs vēlaties izmantot lāzera punktu redzamību ar salokāmu saķeri, jūs varēsiet to izdarīt tieši tā.

Neatkarīgi no unikālās uzstādīšanas, kuru vēlaties, jūs varat lielā mērā garantēt, ka šī pistoles dzelzceļa sistēmas spēj pielāgot jūsu individuālajām vajadzībām.

PROS

 • Ļoti ērti pārvadāt un aizdegties
 • Cietie uzcelti
 • Dzelzceļa sistēma piedāvā daudz vietas
 • Lieliska ugunsgrēka izvēle
 • 1200 ugunsgrēka likme ir jauka
 • Lielisks jaudas apjoms

CONS

 • Neatbilst akumulatoram vai lādētājam

Kopējais novērtējums

Ņem vērā, ka šai pistolei nav akumulatora vai lādētāja. Jums būs nepieciešams tos iegādāties atsevišķi, un tas var zināmā mērā palielināt kopējo cenu.

Tomēr mēs esam pārliecināti, ka daudzi patērētāji būs laimīgi vai nu. Sākumā cena jau ir zema, un lieliski ir arī lielgabals. Ir vērts pārbaudīt sīkāk.


7. Krytac Kriss Vector automātiskā Electric pneimatiskie Gun

Ir kaut kas patiešām īpašs par Krytac Kriss Automatic Electric pneimatiskie Gun. Šis ierocis ir diezgan dārgs, taču mēs uzskatām, ka lielākā daļa patērētāju piekrīt, ka tā ir tā vērta.

Pilnībā piedāvājumā ir daudz funkciju, kas palīdz lieliski ieguldīt gandrīz ikvienam.

Šis ierocis var viegli konkurēt ar visiem m4 pneimatiskie ieročiem tirgū. Tas ir zibens ātri un lieliski spēcīgs. Mēs to sadalīsim zemāk.

Krytac Kriss Vector Automatic Electric Airsoft Gun

Skatīt Amazonā

Daudz šautu režīma

Katrs šāvējs ir atšķirīgs. Daži cilvēki gribēs uzbrukt diviem šāvieniem. Citi izvēlas atlaist un desmit vai divdesmit šāvienu pēc dažām sekundēm. Ar šo šauteni jūs varēsiet paņemt savu inde.

Tas piedāvā trīs unikālus apdedzināšanas režīmus, lai nodrošinātu, ka tā var apmierināt gandrīz visas ikviena unikālās vēlmes.

Tas piedāvā daļēju, pilna automātisko un 2 pārraižu. Ar šīm opcijām ir lieliska iespēja atrast kaut ko, kas jums patīk!

Pilnīgi ambiokstrauss

Pasaulē tur ir maz pa kreisi. Šīs personas bieži jūtas kā atstumtas. Viņi nevar atrast piezīmjdatorus vai galdus, kas atbilst viņu vajadzībām.

Tomēr ir arī šaujamieroči, kas ideāli piemēroti gan kreisajiem, gan labējiem patērētājiem. Šeit ir redzama Krytac Kriss Vector automātiskā pneimatiskie Gun.

Šis ierocis ir pilnīgi ambidextrous. To var ērti izmantot visu veidu indivīdiem.

PROS

 • Var pilnīgi pielāgot kreiso un labo cilvēku
 • Nodrošina 24+ RPS
 • Piedāvā elektrisko iedarbināšanas un Mosfet sistēmu
 • Maksimālais ātrums ir 340 FPS

CONS

 • Telpās var būt grūti nulles

Kopējais novērtējums

Krytac Kriss Vector automātiskā Electric pneimatiskie Gun ir lieliski par cenu. Ir daži cilvēki, kas var nebūt apmierināti ar to, bet lielākā daļa to patika. Tas noteikti nodrošina labu laiku, un gandrīz ikviens izklaidēs daudzas stundas beigās.


8. VFC Avalon VR16 Calibur Carbine pneimatiskie Gun

Tur ir daudz pārsteidzošu pneimatiskie šautenes, bet daži var konkurēt ar VFC Avalon VR 16.

Šis lielgabals ir diezgan pārsteidzošs gandrīz visās kategorijās. Tas ir pārsteidzoši spēcīgs un var konkurēt ar gandrīz jebkuru pneimatiskie lielgabals tirgū.

Tas ir aprīkots ar keymod dzelzceļa sistēmu, lai nodrošinātu, ka tas var atbalstīt daudzus piederumus. Tas ietver arī pilnu metāla korpusu.

Šī kombinācija nodrošina lielisku šaušanas pieredzi. Mēs salauzām šo šauteni zemāk.

Skatīt Amazonā

Izcila konstrukcija

Avalon pneimatiskie Gun ir izstrādāts, lai nodrošinātu, ka tas nodrošinās daudzus gadus ilgu lietošanu. Visticamāk, tas varēs to izdarīt tieši tā. Tas ir aprīkots ar pilnu metāla korpusu. Pat tad, ja tas tiek izstumts un aizsprostots, pastāv lielas izredzes, ka šī šautene turpinās darboties sparīgi.

Lieliska jauda

Šī šautene nodrošina ievērojamu jaudu. Patiesībā tas noteikti ir viens no jaudīgākajiem šautenes tirgū. Maksimāli, tas var nodrošināt no 380 līdz 390 FPS. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē mērķis praktizēt vai nogalināt mazu upuri, šis lielgabals visticamāk apmierinās jūsu vēlmes!

Daudz vietas

Vēl viena lieliska lieta par šo šaujamieroci ir fakts, ka tā ir aprīkota ar Keymod dzelzceļa sistēmu un monolītu augšējo sliežu ceļu. Pastāv lielas izredzes, ka jūs vēlaties pievienot daudzus piederumus savai šautei. Ar šo vienu, jūs varēsiet to izdarīt tieši tā.

Tas piedāvā daudz vietas apskates un citiem piederumiem. Neatkarīgi no tā, kāda iestatīšana vēlaties, jūs, visticamāk, varēsit to sasniegt ar šo šauteni.

PROS

 • Komplektā ir 45 dienu garantija
 • Aprīkots ar Keymod dzelzceļa sistēmu
 • Nodrošina 380 līdz 390 FPS jaudu
 • Piedāvā pilnu metāla korpusu
 • Ļoti ērti pārvadāt un aizdegties
 • Satur ugunsgrēka selektoru, kas ir divdaļīgs

CONS

 • Nedaudz smags
 • Diezgan dārgi

Kopējais novērtējums

VFC Avalon VR16 pneimatiskie šautene ir laba vairumā kategoriju. Tas ir ļoti spēcīgs, ērti uguns un sniegs daudz jautrības. Mēs ticam, ka tas būs lielisks ieguldījums lielākajai daļai ārzemnieku. Par cenu, ir vērts pārbaudīt dziļāk tieši tagad!


9. Elite Force Beretta ARX160 Elite pneimatiskie Gun

Vai jūs meklējat kaut ko mazliet lielāku un aizraujošu? Ja tā, tad noteikti apsveriet iespēju ieguldīt Beretta ARX160.

Šim ieročim ir visas īpašības, kuras jūs sagaidāt no īsta šaujamieroča. Tomēr tas ir daudz drošāk.

Šī šautene satur šķiedras ķermeni ar metāla rīkiem. Šī kombinācija palīdz saglabāt ieroci pieejamu, vienlaikus nodrošinot, ka vissvarīgākie komponenti ilgs mūžu.

Tas ir arī ērti izmantot un ļoti jautri uguns. Zemāk jūs uzzināsiet, kas mums patika par šo ieroci.

beretta arx160 elite deb

Skatīt Amazonā

Amazing Power

Viena no labākajām lietām par ARX160 Gun ir spēks. Ja jūs vēlaties panākt lielāku laupījumu savā pagalmā, tas ir šautene, kurai noteikti vajadzētu domāt par iepirkšanu. Kopumā šis lielgabals var sasniegt maksimālo jaudu 390 pēdas sekundē.

Tas, iespējams, nespēs apturēt lāčus, bet tas veiks lielisku darbu ar vāverēm un citiem mazajiem dzīvniekiem. Ja jums rodas problēmas ar nedraudzīgu savvaļas dzīvi jūsu īpašumā, šis lielgabals, visticamāk, atrisinās šo problēmu.

Daudzi metāla komponenti

Ir taisnība, ka pneimatiskie šaujamieročiem jābūt izgatavotiem ar metālu. Ja tie ir izgatavoti no viltotas plastmasas, ir lielas izredzes, ka jūsu ierocis tiks iznīcināts un junked, pirms to zināsit. Mazliet plastmasas ir labi, bet zvejas rīki un citi svarīgākie komponenti ir izgatavoti no metāla.

Beretta ARX160 Elite satur metāla pārnesumkārbu un metāla pārnesumus. Šī kombinācija palīdz garantēt, ka šī šautene ilgs daudzus gadus. Ja vēlaties pistoli, kas spēj izturēt laika pārbaudi, tas noteikti ir viens, kas ir vērts pārbaudīt. Tas varētu ļoti labi izdarīt triks!

Daudz iespēju

Tas noteikti ir viens no daudzveidīgākajiem pneimatiskie ieročiem tirgū. Tā piedāvā daudz šaušanas režīmu, lai nodrošinātu, ka tā var apmierināt gandrīz ikvienu. Iespējams, tas nebūs lieliski piemērots tālsatiksmes šaušanai, bet tas ir izcils visās pārējās kategorijās.

To var izmantot, lai vienlaikus uzbruktu vienu kadru. Vai arī jūs varat palielināt intensitāti un ugunsgrēku uz pusautomātiskām vai pilnīgi automātiskām. Šis ierocis piedāvā daudzas iespējas, lai spēlētu apkārt.

PROS

 • Piedāvā pusautomātisku un pilnīgi automātisku fotografēšanu
 • Izgatavots ar metāla pārnesumkārbu un metāla rīkiem
 • Var uzliesmot maksimāli 390 FPS
 • Žurnāla izlaidums ir ambidekstrauss
 • Iebūvēts elektriskais blāvs
 • Drošs gandrīz visiem

CONS

 • Nedaudz smags
 • Nedaudz pārāk daudz plastmasas

Kopējais novērtējums

Elite Force Beretta ARX190 pneimatiskie Gun noteikti ir tieši par naudu. Tas ir gluds, jautri uguns un ļoti spēcīgs. Mēs ticam, ka lielākā daļa cilvēku to mīlēs. Ja jūs vēlaties pēc iespējas ātrāk samazināt mērķus, jūs noteikti vēlaties padomāt par šīs šautenes iegādi!


10. Umarex Elite Force 1911 Tac Gen3 pneimatiskie Pistols

Mēs esam nonākuši pie pārliecības, ka Umarex ir viens no vadošajiem pneimatiskie šautenes ražotājiem.

Katru reizi šis uzņēmums mēdz izsist no parka. Šis noteikti zvana patiess uzņēmuma Elite Force 1911 Tac Gen3 pneimatiskie Pistol. Šis pistole ir lielisks daudzās kategorijās.

Pirmkārt un galvenokārt, tas ir pieejams divās gludās krāsās. Neatkarīgi no tā, vai esat pelēks vai melns un brūns, jūs varat garantēt, ka šis pistole izskatīsies lieliski jūsu kabatā. Kas vēl to atšķir no daudzajiem konkurentiem?

Jūs uzzināsiet tālāk!

Umarex Elite Force 1911 Tactical Airsoft Pistol

Skatīt Amazonā

Cietā konstrukcija

Nav šaubu, ka jūs vēlaties pneimatiskie šauteni, kas ilgst visu mūžu. Ar Elite Force 1911, ir diezgan labas izredzes, ka jūs varēsit atkarīgs no šī ieroča pārējā jūsu dzīvē. Tas aprīkots ar metāla konstrukciju.

Tas ir cieši konstruēts un izrādīsies ļoti izturīgs. Jūs, visticamāk, atradīsiet sev šos ieročus daudzus gadus.

Lieliska jauda

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka šis pistole nodrošina ievērojamu enerģijas daudzumu. Tas var būt kompakts un viegls, bet tas joprojām ir spēcīgs perforators. Kopumā tas var sasniegt 345 pēdas sekundē. Tas ir ļoti labi, ņemot vērā to, cik mazs ir ierocis.

Visticamāk, tas varēs samazināt mazos dzīvniekus ap pagalmu. Ja jūs vēlaties medīt vai vienkārši šaut mērķus, ir lielas cerības, ka šis lielgabals sniegs apmierinošu sniegumu.

Reālistisks trieciens

Daži cilvēki sūdzas, ka pneimatiskie šautenes nav autentiski. Viņi apgalvo, ka tie nesniedz patiesu blāvošanos. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības. Umarex Elite Force pneimatiskie pistole slēpj šo nepareizu priekšstatu.

Šis īpašais lielgabals ir izveidots tā, lai sniegtu reālu blāvēšanas darbību, kad katrs no šāvieniem tiek uzņemts. Ja jūs vēlaties pilnīgi autentisku pieredzi, šis lielgabals visticamāk to piegādās.

Pilnīgi droši

Tā ir laba ideja, lai pārliecinātos, ka jūsu pneimatiskie lielgabals ir drošs. Tas ir viens no labākajiem Umarex pneimatiskie pistoles atribūtiem. Šis ierocis ir aprīkots ar divām drošības pogām un vītņotiem apelsīnu galiem. Tas padara šauteni piemērotu pieaugušajiem un bērniem.

PROS

 • Ļoti viegls un ērts lietošanā
 • Nodrošina autentisku sajūtu un blāvu
 • Ļoti spēcīgs ar 345 FPS
 • Vītņots oranžas uzgalis un divas drošības pogas, lai pievienotu mieru
 • Aprīkots ar 20mm apakšējo sliežu ceļu piederumiem
 • Pāri uz augšu būs nepieciešami pielāgojumi·          Pāri uz augšu būs nepieciešami pielāgojumi

CONS

 • Pāri uz augšu būs nepieciešami pielāgojumi
 • Izmanto CO2 kārtridžus ļoti ātri

Kopējais novērtējums

Kopumā Umarex Elite Force 1911 pneimatiskie Pistols ir diezgan liels. Ir jautri uguns, un mēs uzskatām, ka tas būs apmierinošs ieguldījums lielākajai daļai patērētāju. Pirms pirkuma veikšanas pārliecinieties, ka esat informēts par tā trūkumiem!


Secinājums

Tur ir daudz lielisku pneimatiskie šautenes. Tomēr tas bija mūsu secinājums, ka Electric G & G CM16 R8-L bija labākais no labākajiem. Tas ir piemērots izglītojamajiem, amatieriem un profesionāļiem.

Tas piedāvā jauktu vieglā un izturīgā dizaina kombināciju, labi izpildot laukā. Šo iemeslu dēļ tas papildina pārējo, un mēs uzskatām, ka tas ir labākais pneimatiskie šautene no 2018. gada!

Agnis Lejiņš

Ja ir jebkādi jautājumi - raksti redaktoram

Comments are closed.